LASNAMÄE LEHE TUTVUSTUS

Lasnamäe on konkurentsitult suurima elanike arvuga linnaosa Tallinnas. Lasnamäel elab 2013.aasta jaanuari lõpu seisuga ligikaudu 120 000 registreeritud elanikku. Tegemist on Tallinna suurima linnaosaga, kus on kokku 17 asumit: Väo, Suur-Sõjamäe, Ülemiste, Sikupilli, Uuslinn, Pae, Kurepõllu, Paevälja, Laagna, Loopealse, Katleri, Tondiraba, Kuristiku, Priisle, Mustakivi, Seli ja osaliselt Iru asum.

Lasnamäe linnaosa ajaleht ilmub alates 2002.aastast. Ajaleht ilmub kord kuus värvilisena 16 leheküljel, millest 8 lehekülge nii eesti kui ka vene keeles sisaldavad linnaosavalitsuse poolt avaldatavat informatsiooni ning 8 lehekülge mõlemas keeles reklaami. Ajaleht ilmub iga kuu kolmandal või neljandal nädalal ning on lugejatele avalikult kättesaadav TASUTA. Leht trükitakse ühes Eesti suurimas ning kvaliteetseimas trükikojas. Lugejate tagasiside kohaselt on Lasnamäe Leht kõige loetavam linnaosa ajaleht Tallinnas.

Lasnamäe Leht pakub ettevõtetele reklaami tegemise võimalust. Võimalik on tellida reklaami vajadusel koos kujundusega ning ka reklaamartikleid. Usume, et reklaamartiklite avaldamine toob üllatavalt häid tulemusi, kuna annab võimaluse pikemalt ja põhjalikumalt tutvustada oma ettevõtet ning oma tooteid ja teenuseid.

Lasnamäe Lehe lugejaskond on suurim potentsiaalsete klientide hulk nii Tallinna kui ka Harjumaa ettevõtetele, kuna enamus elanikke töötavad ja sageli sooritavad ka sisseoste linnaosa piiridest väljaspool.

Muud andmed                     A3 formaat, värv 4+4, klammerdatud köide
Pakutavad teenused          reklaam, reklaamartiklid, töökuulutuste avaldamine
Reklaami tellimine             Telefon: 602 7774, 5645 4308
........................................... Skype: lasnamaeleht
-----------------------------------E-mail: info@lasnamaeleht.ee

 


joon